| Parduotuvė | Likutis | Pristatymas |
| Pagr. Sandėlys | Pristatymas 0-2 d.d. |
Tenways AGO T – tai aukščiausios kokybės 28" elektrinis dviratis, kruopščiai sukurtas miesto keliautojams ir laisvalaikio vairuotojams, ieškantiems našumo, stiliaus ir patogumo derinio.
Pagrindinės Savybės:
Variklis ir Baterija: Įrengtas Bafang M420 vidurio pavaros variklis, suteikiantis 80 Nm sukimo momentą, užtikrina stiprią ir jautrią pagalbą, idealią miesto važiavimui. Integruota 504Wh ličio jonų baterija siūlo didelį nuotolį, leidžiantį ilgai keliauti be dažno įkrovimo.
Rėmas ir Dizainas: Pagamintas iš lengvo aliuminio rėmo, dviratis užtikrina patvarumą ir elegantišką išvaizdą. Žemas rėmo dizainas padidina prieinamumą, todėl tinka įvairaus ūgio ir lankstumo vairuotojams.
Pavarų Sistema: Turi Gates anglies diržo pavarų sistemą, sujungtą su Enviolo bepakopiu pavarų stebuliu, siūlančiu be priežiūros ir sklandų važiavimą. Enviolo stebulė užtikrina sklandų, nenutrūkstamą pavarų perjungimą be tradiciniams pavarų mechanizmams būdingo "perjungimo šoko", padidinant komfortą miesto kelionėse.
Stabdžiai: Įrengti hidrauliniai diskiniai stabdžiai, užtikrinantys nuoseklų ir galingą stabdymą bet kokiomis oro sąlygomis.
Padangos: Su pradūrimui atspariomis 28" padangomis, suteikiančiomis puikų sukibimą ir ilgaamžiškumą miesto važiavimui.
Papildomos Funkcijos: Turi integruotą LCD ekraną, leidžiantį lengvai stebėti važiavimo parametrus. Dviratis taip pat turi priekinius ir galinius LED žibintus, padidinančius matomumą ir saugumą naktinių važiavimų metu.
Tenways AGO T puikiai tinka miesto keliautojams ir laisvalaikio vairuotojams, ieškantiems patikimo, nereikalaujančio priežiūros ir stilingo e-dviračio kasdieniam naudojimui.
| DVIRAČIO RĖMAS | |
|---|---|
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Unisex |
| Dviračio šakė | Zoom 188 NS, 65 mm |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
|---|---|
| Variklio galia | 250W (80 Nm) |
| Baterijos talpa (Ah) | 14 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 504 |
| PAVARŲ SISTEMA | |
|---|---|
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Enviolo CVT |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Gates Carbon Belt |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | Nėra |
| Grandinė | Gates CDX Carbon Belt |
| STABDŽIAI | |
|---|---|
| Stabdžių sistema | 180 mm |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
|---|---|
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | 28 x 2.0 (48 mm) |
| Stebulės | Mid-drive motor |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
|---|---|
| Vairas | Dutch-style, 710 mm |
| Vairo iškyša | Reguliuojamas |
| BENDRA INFORMACIJA | |
|---|---|
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 31 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 120 kg |