Specializuotos dviračių parduotuvės Vilniuje

  • EN
  • LT
  • RU

Padangos

Specifikacijos:   Spalva: juoda Matmenys: 700 x 23 (23–622) Nesulankstomas VKI: 67 ..
3995
14577
Produkto Aprašymas: Dizainas: Performance Line Junginys: Addix Elektroninio dviračio regis..
3995
14357
Produkto Aprašymas: šviesą atspindinčios juostelės Dizainas: Performance Line Jungi..
3195
14356

PADANGOS

Padanga – tai dviračio dalis, kuri liečiasi su kelio danga. Dviračių padangos paskirtis yra perduoti kuo mažiau apkrovų į kitas dviračio dalis. Skirtingai kelio dangai tinka skirtingos dviračių padangos. Jei lekiate bekele, tai patartina naudoti plačias, gilaus protektoriaus padangas. Mėgstantiems važinėti miesto gatvėmis, siūlome naudoti vidutinio platumo padangas su negiliu protektoriumi. Sportininkams, dalyvaujantiems dviračių lenktynėse, ar mėgstantiems didelį greitį tinkamiausios plonos dviračių padangos be protektoriaus. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių padangų, tinkančių įvairioms kelio dangoms.

KAMEROS

Dviračio kamera – tai sudedamoji dviračio rato dalis. Dviračio kamera skirta sumažinti apkrovas, tenkančias ratlankiui. Taip pat dėl dviračio kameros mažiau jaučiasi kelio netolygumai. Kameros gali būti su dviejų tipų ventiliais:

Presta ventiliai (dar kitaip vadinami sportiniais ventiliais). Šie ventiliai yra universalūs ir labai patvarūs. Jie tinka tiek platiems, tiek siauriems ratlankiams, jie dedami ir į aukšto, ir į žemo slėgio padangas. Tinkami praktiškai bet kokiems dviračiams.
Schrader (kitaip vadinami mašininiais ventiliais). Geriausia naudoti tiems dviračiams, kuriems reikalingos plačios padangos, pvz., kalnų, hibridiniams ar turistiniams.
Kameros gali būti įvairių skersmenų ir įvairių pločių, todėl pirkdami rinkitės atidžiai. 

Rašyk
Skambink