Specializuotos dviračių parduotuvės Vilniuje

  • EN
  • LT
  • RU

Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai Dviraciuarena.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi gera kaina ir greitu pristatymu į klientų namus. Elektriniai dviračiai tai dviračiai, kurie turi elektrinį variklį, valdymo sistemą (ekraną su mygtukais) ir bateriją. Dviračio variklio, valdymo sistemos ir baterijos paskirtis yra palengvinti važiavimą dviračiu. Elektriniai dviračiai būna įvairių tipų, įskaitant pilnos amortizacijos, Gravel, Cargo, turistiniai, ATB/SUV, kalnų ir kt.

Elektriniai dviračiai, priešingai nei kitų tipų dviračiai yra brangesni. Jeigu elektrinis ir bet kokio kito tipo dviratis, pavyzdžiui Gravel ar turistinis, turi tokią pačią komplektaciją, tai elektrinis dviratis kainuoja per 1000-2500€ daugiau. Kainos skirtumas priklauso nuo elektronikos - baterijos talpos, variklio galingumo, kompiuteriuko. Elektriniai dviračiai nuo kitų dviračių skiriasi ir tuo, kad jie yra sunkesni, kaip minimum keliais kilogramais. Tai reiškia, kad nešioti arba kažkur užnešti elektrinį dviratį yra sunkiau.

Elektrinių dviračių maksimalus važiavimo greitis yra limituotas iki 25km/h pagal ES taisykles ir standartus. Yra elektrinių dviračių versijos, kurių maksimalus greitis yra 45km/h, bet jie turi būti registruoti su valstybės numeriais, panašiai kaip motoroleriai. Elektrinių dviračių varikliai turi maksimalų galingumą - 250W. Elektrinių dviračių baterijos talpa nėra reguliuojama, nuo jos priklauso kiek kilometrų elektrinis dviratis gali važiuoti. Baterijų talpos būna nuo 300Wh iki 750Wh, nors limito nėra. Gali būti ir žymiai didesnių talpų arba netgi dvi baterijos viename dviratyje.

Dviraciuarena.lt elektroninėje ir fizinėse parduotuvese galite rinktis iš virš 45 skirtingų elektrinių dviračių. Suteikiama galimybė rinktis iš daugiau nei 5 skirtingų prekinių ženklų, įskaitant Bergamont, Bulls, hercules, Pegasus, Pfautec ir Scott. Siūlomi skirtingi elektrinių dviračių rėmų tipai - moteriški, Unisex ir vyriški.

Elektrinių dviračių kainos parduotuvėje yra nuo 1,699 EUR iki 5,499 EUR. Elektriniams dviračiams siūlomos akcijos ir išpardavimas, dėl šios priežasties dviračisu galite įsigyti geriausiomis kainomis. Populiariausios ir pigiausias  elektrinis dviratis šioje prekių kategorija yra Hercules Nuclear FR E1. 

Teikiame elektrinių dviračių serviso paslaugas šiais adresais: Laisvės pr. 77B, Vilnius ir Senosios Pilaitės kel. 1. Kilus papildomiems klausimams dėl elektrinio dviračio pasirinkimo, teikiame konsultacijas toliau nurodytais kontaktais. info@dviraciuarena.lt , Telefono numeris: +3706563.9448 arba El. pašto adresas: pilaite@dviraciuarena.lt, Telefono numeris: +37061355063

Rašyk
Skambink