Specializuotos dviračių parduotuvės Vilniuje

  • EN
  • LT
  • RU

Gravel dviračiai

Sportiškas universalumas atitinka SHIMANO GRX komponentų veikimą Grinder 4. Įrengtas 1x11 pav..
1,899001,99900
13843

Kas yra gravel dviratis?

Šie dviračiai yra panašūs į plentinius dviračius pagal išvaizdą, bet skiriasi rėmo geometrija ir paskirtimi. Jie yra skirti važiuoti keliais, žvyrkeliais, lengvais miško takais. Populiarūs gravel dviračiai, nes tai puiki transporto priemonė, kai Jūsų tikslas yra – keliavimas, turistavimas dviračiu, nes gravel dviratis gali būti naudojamas ant mišraus paviršiaus ir yra ganėtinai greitas dviratis, o dėka ragų formos dviračio vairo, kuris padeda išlaikyti aerodinaminę poziciją, dviratis labai lengvai minasi. Šiais laikais kokybiški gravel dviračiai yra paskirstyti į dvi pagrindines subkategorijas – graveliai, kurie naudojami sportui ir daugiausiai važiuojant kieta danga ir graveliai, kurie naudojami pagrinde žvyrkeliais ir miško takais.

Gravel dviračių gamintojai paruošia šiuos dviračius su visokiausiais montavimo taškais, kad būtų lengvai tvirtinami dviračio krepšiai ir kiti dviračio aksesuarai – dviračio pompa, dviračio bagažinė, dviračio žibintai. Kiekvienas dviratis gravel turi 28“ dydžio ratus, o ant brangesnių gravel dviračių sukasi karboniniai ratlankiai.

Sportiniai gravel dviračiai

Šis gravel tipas yra skirtas žmonėms kurie nori dviračio, kuris gali būti naudojamas plentu bei žvyrkeliu. Jie yra greiti palyginus su XC kalnų dviračiu, bet lėtesni palyginus su bet kokiu plentiniu dviračiu. Geometriškai jie yra panašūs į endurance tipo plentinius dviračius, tik šiek tiek ilgesnė ratų bazė ir galimai platesnis dviračio vairas.

Agresyvesni gravel dviračiai yra skirti važiuoti rimtesniais miško takais, galima važiuoti ir lengvais MTB takais. Gravel padangos yra  platesnės ir protektorius būna agresyvesnis. Geometriškai jie yra ilgesni, vairai būna gerokai platesni. Dauguma šių gravel dviračių turi daug tvirtinimo taškų, kad dviračio krepšys lengvai rastų vietą ant dviračio ir puikiai tiktų keliavimui. Šie dviračiai geriausiai tinkami žmonėms, kurie nori važiuoti miško takais greičiau už XC kalnų dviračius ir minti ilgas distancijas, keliauti dviračiu į tolimesnius kraštus. Vienintelis  agrsyvesnio gravel dviračio trūkumas, kad jis yra lėtesnis už visus plento ir sportinius gravel tipo dviračius plento sąlygomis, bet karboninis dviračio rėmas tokį dviratį pagreitintų.

Mūsų dviračių parduotuvė Dviračių arena gali jums pasiūlyti gravel dviračių įvairovę.


Nesvarbu ar tai moteriškas gravel dviratis ar vyriškas gravel dviratis – mes Jums patarsime kaip išsirinkti garvel dviratį, nes gravel dviračio kaina nėra vienintelis kriterijus renkantis.Įspėjame - gravel dviratis kaina gali nustebinti, bet mūsų dviračių parduotuvė pilaitėje ir dviračių parduotuvė Vilniuje laisvės prospekte Jums tikrai galės pasiūlyti akcija dviračiams, o perkamas gravel dviratis už gerą kainą tikrai įmanomas dalykas.
Paaiškinsime, jums kaip veikia garvel dviratis su diskiniais stabdžiais, paaiškinsime kuo skiriasi gravel dviratis Scott speedster gravel 10, Scott Speedster gravel 50, Scott speedster gravel 20, Scott speedster gravel 30 ar kiti Scott gravel dviračiai nuo Bulls gravel dviračių.
Perkamas dviratis žiemai galės būti sukompletuotas su tokias priedais kaip žieminės dygliutos dviračio padangos, o gal sudomins žieminė dviračio padanga tinkama visiems sezonams?


Gravel dviračių servisas – jau atskira tema, bet trumpai pasakysime, kad garantinis dviračio servisas ir pogarantinis dviračio servisas yra atliekamas Dviračių arenoje.
Dviračių servisas pilaitėje ir dviračių servisas laisvės prospekte padės Jums su bet kokiu dviračio gedimu.

Kur pirkti gravel dviratį?

Dviračių arena parduotuves rasite adresais:
Laisvės pr. 77B, Vilnius
Senosios pilaitės kel. 1, Vilnius

Ar galimas dviračio pristatymas į namus?

Tikrai taip. Įsigytą dviratį pristatysime Jums nemokamai į namus ar į darbovietę.

Rašyk
Skambink