Prekės kodas: EE02-425623-7948
Gamintojas:
Scott
Scott Sub Tour 30 – elektrinis miesto dviratis, skirtas kasdieniam važiavimui ir ilgesnėms kelionėms asfaltuotais bei mišriais keliais.
Pagrindinės savybės
Rėmas ir šakė
Dviratis turi aliuminį rėmą su vyriška geometrija, pritaikytą kasdieniam naudojimui. Priekyje montuojama „SR Suntour NVX 32“ 100 mm eigos šakė padeda sušvelninti kelio nelygumus.
Variklis ir baterija
Naudojamas „Bosch Performance“ variklis, išvystantis 63 Nm sukimo momentą. Integruota „Bosch PowerTube“ 540 Wh baterija leidžia nuvažiuoti ilgesnius atstumus ir rečiau krauti.
Pavarų sistema
Naudojama vidinių pavarų sistema su „Shimano Nexus Inter 5e“ stebule. „Gates CDC“ diržinė pavara (46T priekyje ir 32T gale) veikia tyliai ir reikalauja mažiau priežiūros nei tradicinė grandinė.
Stabdžių sistema
Įrengti hidrauliniai diskiniai stabdžiai „Shimano BR-MT200“. Jie užtikrina stabilų stabdymą kasdienėse situacijose ir įvairiomis oro sąlygomis.
Ratai ir padangos
28 colių ratai su „Schwalbe Big Apple Performance 55-622“ padangomis padeda sugerti smulkius nelygumus. Platesnės padangos suteikia daugiau stabilumo važiuojant mieste.
Papildomos funkcijos
„Syncros UC3.0“ vairas ir reguliuojamo kampo vairo iškyša leidžia prisitaikyti sėdėseną pagal poreikį. „Shimano Nexus“ galinė stebulė integruota su pavarų sistema užtikrina tvarkingą veikimą.
Apibendrinimas
Scott Sub Tour 30 skirtas kasdieniam judėjimui mieste ir ilgesnėms kelionėms. Elektrinė sistema padeda lengviau įveikti atstumus, o diržinė pavara sumažina priežiūros poreikį. Tai praktiškas dviratis kasdieniam naudojimui įvairiomis sąlygomis.
DUK
Kas tai per dviratis?
Tai elektrinis miesto dviratis.
Kokie pagrindiniai privalumai?
Diržinė pavara, vidinės pavaros ir elektrinė pagalba.
Kam jis labiausiai tinka?
Tinka kasdieniam važiavimui mieste ir ilgesnėms kelionėms.
Kokie pagrindiniai komponentai?
Bosch Performance variklis, Shimano Nexus pavarų sistema, Gates diržinė pavara.
Kokiai kategorijai jis priklauso?
Elektrinių miesto dviračių kategorijai.
Koks gamintojas?
Scott.
Koks ratų dydis?
28 colių.
| DVIRAČIO RĖMAS | |
|---|---|
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | SR Suntour NVX 32; 100mm |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
|---|---|
| Variklis | Bosch Performance |
| Variklio galia | 63 Nm |
| Baterija | Bosch PowerTube |
| Baterijos talpa (Wh) | 540Wh |
| PAVARŲ SISTEMA | |
|---|---|
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Nexus Inter 5e |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Gates CDC 46T/ Miranda Virage 170mm |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Nexus; 5 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Gates CDX 32T |
| Grandinė | Gates CDC 130T (diržas) |
| STABDŽIAI | |
|---|---|
| Stabdžių sistema | Shimano BR-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
|---|---|
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | Schwalbe Big Apple Performance, 55-622 |
| Stebulės | Priekinė: (Shimano HBQC400B58LL); Galinė: (Shimano Nexus Inter 5e) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
|---|---|
| Vairas | Syncros UC3.0 680mm |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
|---|---|
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 28.4 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 160kg |