Polygon XTRADA 6 – hardtail tipo kalnų dviratis, skirtas miško trasoms, žvyrkeliams ir aktyvesniam XC stiliaus važinėjimui.
Pagrindinės savybės
Rėmas ir šakė
Dviratis turi lengvą ALX aliuminio rėmą su vidiniu trosų pravedimu ir sportiška XC geometrija. Priekinė amortizuojanti šakė su lockout funkcija padeda efektyviau važiuoti tiek nelygiu reljefu, tiek lygesnėmis atkarpomis ar įkalnėmis.
Pavarų sistema
Modelyje naudojama Shimano Deore 1x12 pavarų sistema, kuri užtikrina platesnį pavarų diapazoną ir sklandų perjungimą įvairiame reljefe. Vienos priekinės žvaigždės sistema leidžia paprasčiau valdyti transmisiją ir sumažina nereikalingų komponentų kiekį.
Stabdžių sistema
Hidrauliniai diskiniai stabdžiai suteikia stabilesnį ir labiau kontroliuojamą stabdymą tiek sausomis, tiek drėgnomis sąlygomis. Tokia sistema padeda išlaikyti daugiau kontrolės važiuojant techniškesnėmis trasomis ar statesniais nusileidimais.
Ratai ir padangos
29 colių ratai geriau palaiko greitį ir lengviau įveikia nelygumus ilgesniuose maršrutuose. Platesnės MTB tipo padangos pagerina sukibimą važiuojant žvyrkeliu, miško takais ir minkštesne danga.
Valdymas ir komponentai
Platesnis vairas ir trumpesnė vairo iškyša suteikia daugiau stabilumo bei tikslesnį valdymą trasose. Sportiškesnė sėdėsena padeda efektyviau perduoti jėgą mynimo metu.
Apibendrinimas
Polygon XTRADA 6 skirtas ieškantiems universalaus ir sportiškesnio hardtail MTB dviračio aktyviam važinėjimui gamtoje. ALX aliuminio rėmas, Shimano Deore 1x12 transmisija ir 29 colių ratai leidžia efektyviai važiuoti ilgesniais maršrutais bei užtikrintai kontroliuoti dviratį įvairiame reljefe.
Kas tai per dviratis?
Tai hardtail tipo kalnų dviratis su 29 colių ratais.
Kokie pagrindiniai privalumai?
Aliumininis rėmas, Shimano Deore 1x12 sistema ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai.
Kam jis labiausiai tinka?
XC stiliaus važinėjimui, miško trasoms ir žvyrkeliams.
Kokie pagrindiniai komponentai?
Shimano Deore 1x12 transmisija, amortizuojanti šakė su lockout funkcija ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai.
Kokiai kategorijai jis priklauso?
MTB Hardtail / XC kategorijai.
Koks gamintojas?
Polygon Bikes
Koks ratų dydis?
29 colių.
Polygon XTRADA 6 – hardtail tipo kalnų dviratis, skirtas miško trasoms, žvyrkeliams ir aktyvesniam XC stiliaus važinėjimui.
Pagrindinės savybės
Rėmas ir šakė
Dviratis turi lengvą ALX aliuminio rėmą su vidiniu trosų pravedimu ir sportiška XC geometrija. Priekinė amortizuojanti šakė su lockout funkcija padeda efektyviau važiuoti tiek nelygiu reljefu, tiek lygesnėmis atkarpomis ar įkalnėmis.
Pavarų sistema
Modelyje naudojama Shimano Deore 1x12 pavarų sistema, kuri užtikrina platesnį pavarų diapazoną ir sklandų perjungimą įvairiame reljefe. Vienos priekinės žvaigždės sistema leidžia paprasčiau valdyti transmisiją ir sumažina nereikalingų komponentų kiekį.
Stabdžių sistema
Hidrauliniai diskiniai stabdžiai suteikia stabilesnį ir labiau kontroliuojamą stabdymą tiek sausomis, tiek drėgnomis sąlygomis. Tokia sistema padeda išlaikyti daugiau kontrolės važiuojant techniškesnėmis trasomis ar statesniais nusileidimais.
Ratai ir padangos
29 colių ratai geriau palaiko greitį ir lengviau įveikia nelygumus ilgesniuose maršrutuose. Platesnės MTB tipo padangos pagerina sukibimą važiuojant žvyrkeliu, miško takais ir minkštesne danga.
Valdymas ir komponentai
Platesnis vairas ir trumpesnė vairo iškyša suteikia daugiau stabilumo bei tikslesnį valdymą trasose. Sportiškesnė sėdėsena padeda efektyviau perduoti jėgą mynimo metu.
Apibendrinimas
Polygon XTRADA 6 skirtas ieškantiems universalaus ir sportiškesnio hardtail MTB dviračio aktyviam važinėjimui gamtoje. ALX aliuminio rėmas, Shimano Deore 1x12 transmisija ir 29 colių ratai leidžia efektyviai važiuoti ilgesniais maršrutais bei užtikrintai kontroliuoti dviratį įvairiame reljefe.
Kas tai per dviratis?
Tai hardtail tipo kalnų dviratis su 29 colių ratais.
Kokie pagrindiniai privalumai?
Aliumininis rėmas, Shimano Deore 1x12 sistema ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai.
Kam jis labiausiai tinka?
XC stiliaus važinėjimui, miško trasoms ir žvyrkeliams.
Kokie pagrindiniai komponentai?
Shimano Deore 1x12 transmisija, amortizuojanti šakė su lockout funkcija ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai.
Kokiai kategorijai jis priklauso?
MTB Hardtail / XC kategorijai.
Koks gamintojas?
Polygon Bikes
Koks ratų dydis?
29 colių.
| DVIRAČIO RĖMAS | |
|---|---|
| Dviračio rėmas | Aliumnis ALX XC 29 |
| Dviračio šakė | X-FUSION MIGO LO DAMPER 32 120mm eigos BOOST THRU AXLE |
| PAVARŲ SISTEMA | |
|---|---|
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12-pavarų TRIGGER |
| Priekinis žvaigždžių blokas | SAMOX RAC61C-018S-C55 32T |
| Galinis pavarų perjungėjas | SHIMANO DEORE RD-M6100 DIRECT ATTACH 12-pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | SHIMANO CS-M6100 12-pavarų 10-51T |
| Grandinė | KMC X-12 |
| STABDŽIAI | |
|---|---|
| Stabdžių sistema | SHIMANO MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| RATAI/PADANGOS | |
|---|---|
| Ratų dydis | 29 |
| Padangos | WTB TRAIL BOSS 29"X2.25" |
| Stebulės | F: SHIMANO HB-TC500 THRU AXLE 15x110mm 32H CENTERLOCK / R: SHIMANO HB-TC500 THRU AXLE 12x148mm 32H CENTERLOCK FOR MICROSPLINE |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
|---|---|
| Vairas | POLYGON SPORT aliuminis, W: 760mm, BB: 31.8mm, R/D: 20mm, B: 9degree |
| BENDRA INFORMACIJA | |
|---|---|
| Apytikslis svoris, kg | 14 |
| Maksimali apkrova, kg | 120 |